eTwinning-seminar: "Digital Transformation"
Er du lærer i ungdomsskolen eller videregående skole med litt erfaring fra eTwinning-prosjekter? Da kan du søke om å få utvidet din kompetanse gjennom å delta på et spennende eTwinning-seminar i Cluj-Napoca, Romania, 16.-19. juni 2025.
eTwinning er en plattform som gir lærere en unik mulighet til å delta i spennende internasjonale samarbeidsprosjekter med skoler fra hele Europa. Ved å bruke digitale verktøy kan man jobbe sammen på tvers av landegrenser og utveksle kunnskap, erfaringer og kultur. eTwinning gir også lærere og elever muligheten til å utvikle sin digitale kompetanse og samtidig få erfaring med å jobbe i et internasjonalt team. Det er gratis å delta i eTwinning-prosjekter og det er enkelt å komme i gang. Bli med i dag og oppdag en verden av muligheter for læring og samarbeid!
eTwinning-seminar "Digital Transformation" for lærere i ungdomsskolen og videregående skole
Seminaret gir gode muligheter til nettverksbygging og oppstart av nye eTwinning-prosjekter med kollegaer fra hele Europa.
Når: Mandag 16. juni kl. 20:00 - torsdag 19. juni kl. 10:00
Hvor: Grand Italia Hotel , Cluj-Napoca, Romania
Målgruppe: Lærere i ungdomsskolen og videregående skole med noe erfaring fra eTwinning
Arrangør: Støttetjenesten for eTwinning i Romania
Arbeidsspråk: Engelsk
Vi velger ut to norske lærere som får delta på seminaret og får dekket kostnader til reise, hotell og kursavgift. Utvalgte deltakere forplikter seg til å delta på hele arrangementet.
